fbpx
 

Diş Hekimlerimiz
DentaFLY Ekip

İhtiyaç duyduğunuz en iyi tedaviyi size en uygun zamanda almanızı sağlamak için birlikte çalışan diş hekimlerinden, hijyenistler ve resepsiyonistlerden oluşan bir ekibiz.

https://dentafly.com/wp-content/uploads/2020/02/img-signature.png

Dt. Furkan Öztürk

MSc. Dentistry

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Genel Diş Hekimliği, Restoratif diş tedavileri, İmplant üstü genel protez diş tedavileri ve gülüş tasarımları üzerine uzmandır. Denta FLY Antalya Özel Diş Hastanesinde dijital diş hekimliği alanında çalışmalarına başlamıştır. Estetik diş tedavileri, zirkonyum protezler, bonding, gülüş estetiği, diş beyazlatma, implant üstü protezler, alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Dt. Muharrem Özdemir

Genel Diş Hekimliği

2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. İmplantoloji ve Diş Eti hastalıkları alanında uzmanlığını tamamlamıştır. Robotik implantoloji, lazer destekli implantoloji, implant enfeksiyonları ve diş eti çekilmesi tedavileri alanında eğitim vermektedir

Dt. Enes Melih Pak

Diş Hekimi

Genel Diş Hekimliği, Restoratif diş tedavileri, İmplant üstü genel protez diş tedavileri ve gülüş tasarımları üzerine uzmandır. Denta FLY Antalya Özel Diş Hastanesinde 2021 yılında çalışmalara başlamıştır. Estetik diş tedavileri, zirkonyum protezler, bonding, gülüş estetiği, diş beyazlatma, implant üstü protezler, alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Cerrah Dr. Tolgahan Cayir

Cerrah Doktor

Çene cerrahisi bölümünde uzman; implant, kemik oluşturma, sinüs yükseltme, gömülü diş çekimi, yumuşak doku cerrahisi konusunda bir çok vakası mevcuttur. 2016-2020 yılları arasında Necmettin Erbakan Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında “Araştırma Görevlisi” olarak görev yapmıştır.

Partneri olmaktan gurur duyduğumuz Markalar

DentaFLY ekibi olarak başarılı tedavilerin gerçekleşmesi için dünyadaki trendleri ve en kaliteli envanterleri takip ederiz.

DentaFLY İletişim

Uluslararası standartların üzerinde bir deneyim sunmak için her zaman gelişime odaklandık. Diş hekimlerimize olan sorularınızı ve tedaviler hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişime geçin.

+905491070700
Bize Ulaşın 24/7
Çağlayan Mahallesi Barınaklar Bulvarı No:24
TR 07230, Antalya / Türkiye
+905491070700
+905491070701
Antalya Dental Clinic Smilemakeover Clinic

DentaFLY
Dental Implant & Smile Studio

Diş tedavileri ile ilgili randevu almak ve her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın.

DentaFLY

En iyi tedaviyi alabilmeniz için gerekli tüm koşulları yaratıyoruz. DentaFLY olarak ekibimizin her üyesi size en iyi tedaviyi sunmak için çalışmaktadır.

Ödüllerimiz
Sosyal medya

DentaFLY ile ilgili güncel içerikleri sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Free Consultation
+905491070710
Get Price Quote in 5 Hours